Ubytování Františkovy Lázně

Navštivte světové dědictví UNESCO

Penzion se nachází pár minut od centra města, přesto v tiché lokalitě, kde si vychutnáte pohodu spojenou s městem Františkovy Lázně, které bylo přesně 24. července 2021 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Hubert nabízí příjemné ubytování, širokou nabídku nejen wellness služeb včetně bohaté snídaně, parkování a internetového Wi-Fi připojení a mnoho dalšího.

UBYTOVÁNÍ V SRDCI UNESCO MĚSTA

Přijeďte do Františkových Lázní s rodinou, přáteli nebo na teambuilding. V penzionu Hubert se o vás královsky postaráme. S kapacitou až 54 osob ubytujeme i skupiny. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a dva apartmány.

 

SNÍDANĚ/ POLOPENZE PRO SKUPINY

Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu a probíhá v hotelové restauraci každý den od 8:00 do 9:30. Vychutnat si můžete bohatý studený i teplý bufet. Polopenze nabízíme pro skupiny nad 40 osob po vzájemné dohodě.

 

WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Široká nabídka wellness služeb zaručí, že se domů již nebudete chtít vrátit. Kompletní nabídku služeb připravujeme a co nejdříve vás budeme informovat o možnostech relaxace v našem penzionu. 

 

DALŠÍ SLUŽBY A AKTIVITY

U nás se rozhodně nudit nebudete. V létě můžete využít terasu s rozlehlou zahradou, kde Vám rádi po dohodě připravíme gril a vašemu příjemnému večeru s rodinou či přáteli nebude nic stát v cestě. Útulné posezení je jako stvořené pro den s knížkou a sladkým nic neděláním. Přišli jste jako skupina? Rádi vám pronajmeme naši tělocvičnu.